Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

  Приказа 1,128,970

Top Channel Albania

Пре месец

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?
Liljana Preza
Liljana Preza Пре 18 сати
Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖
saliji merxhan
saliji merxhan Пре 13 дана
He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron
saliji merxhan
saliji merxhan Пре 14 дана
Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮
Albany Akakaka
Albany Akakaka Пре 19 дана
O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon
ARTUR BOJKA
ARTUR BOJKA Пре 22 дана
Lajf emisjone per puthjen
Ani Cani
Ani Cani Пре 25 дана
Mevlan mavria 🤣🤣🤣
Naser Quqalla
Naser Quqalla Пре месец
QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu
Sali Vebiu
Sali Vebiu Пре месец
King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪
Jona Lazaj
Jona Lazaj Пре месец
I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣
MURATY UCEX OFFICIAL
MURATY UCEX OFFICIAL Пре месец
Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏
Mimoza Krashi
Mimoza Krashi Пре месец
Mevlani esht i martu ne gjermani
Gentjan Cerma
Gentjan Cerma Пре месец
Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un
Ilir Muka
Ilir Muka Пре месец
rspost.info/first/1Hayp57Qo3yUm78/video.html
Ilir Muka
Ilir Muka Пре месец
rspost.info/first/1Hayp57Qo3yUm78/video.html
Ilir Muka
Ilir Muka Пре месец
rspost.info/first/1Hayp57Qo3yUm78/video.html
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj Пре месец
Vk melisa me sindin jan me kokrat k...
Eni Babeni
Eni Babeni Пре месец
Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣
Eni Babeni
Eni Babeni Пре месец
12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin
Eni Babeni
Eni Babeni Пре месец
10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje
Eni Babeni
Eni Babeni Пре месец
10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯
Eni Babeni
Eni Babeni Пре месец
8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc
Kristi Nasto
Kristi Nasto Пре месец
Use me like the "Emision Idiot" button
dortmund dortmund
dortmund dortmund Пре месец
Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Пре месец
rspost.info/first/tJ3UqmK5h4qWfbc/video.html
Gajti 98
Gajti 98 Пре месец
Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄
Aleksandros Zisiz
Aleksandros Zisiz Пре месец
Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht
Gjon Dokaj
Gjon Dokaj Пре месец
I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci
Giovo Nika
Giovo Nika Пре месец
Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.
Kalem Malo
Kalem Malo Пре месец
O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës
Klodi Tafa
Klodi Tafa Пре месец
Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti Пре месец
BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI
WeSpeak Football
WeSpeak Football Пре месец
kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares
QAZIM HOXHLLAKU
QAZIM HOXHLLAKU Пре месец
Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder
Albania
Albania Пре месец
Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj
Mikael Mikael
Mikael Mikael Пре месец
Live in wafi area not in karama
Astrit Cela
Astrit Cela Пре месец
Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti
Mevlide Veliu
Mevlide Veliu Пре месец
e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂
Laureta Shamolli
Laureta Shamolli Пре месец
Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️
Edi Musollari
Edi Musollari Пре месец
ALLAHU JU RUAJTE
Edi Musollari
Edi Musollari Пре месец
MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE
Diella Durgaj
Diella Durgaj Пре месец
Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp
Martin Cani
Martin Cani Пре месец
😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq
Katalea Lea
Katalea Lea Пре месец
O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji Пре месец
keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱
stela saliaj
stela saliaj Пре месец
Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss
Roberto Bushi
Roberto Bushi Пре месец
Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!
asioe kiou
asioe kiou Пре месец
Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣
Florika Vrushi
Florika Vrushi Пре месец
Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh
Kosova Gaming
Kosova Gaming Пре месец
41:03 e qeshne djallzore
Emelda Poda
Emelda Poda Пре месец
Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣
Dario Dario
Dario Dario Пре месец
Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.
Bamib
Bamib Пре месец
Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun
asioe kiou
asioe kiou Пре месец
Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣
Leonora.aronoel Leonora arnoel
Leonora.aronoel Leonora arnoel Пре месец
O Sindi o mikroskopike
Lala Lim
Lala Lim Пре месец
I got second hand embarrassment from watching this
Ghenty Dj
Ghenty Dj Пре месец
Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...
DENIS &
DENIS & Пре месец
It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
I er if kehf keh key 😂😂😂😂
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎
Iva Godole
Iva Godole Пре месец
O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj
Suela Kolpepa
Suela Kolpepa Пре месец
Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.
Lego Fun World
Lego Fun World Пре месец
Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.
Xhylsym Kastrati
Xhylsym Kastrati Пре месец
Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.
xhensila kostreni
xhensila kostreni Пре месец
Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak
Erdi Inihash
Erdi Inihash Пре месец
Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,
Ardita Swift
Ardita Swift Пре месец
Mevlan mavria ahahhahahahha....
Ervin Hyskaj
Ervin Hyskaj Пре месец
Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco
Xhesika Lamthi
Xhesika Lamthi Пре месец
Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )
Best Music
Best Music Пре месец
rspost.info/first/lpqdsIrFfnSxms0/video.html&start_radio=1
aleks aleks
aleks aleks Пре месец
Shum shkojn melvani dhe ledjana
Celular Line
Celular Line Пре месец
Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa
Celular Line
Celular Line Пре месец
Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin
Celular Line
Celular Line Пре месец
Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi
Celular Line
Celular Line Пре месец
Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer
Call Me The police
Call Me The police Пре месец
Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤
Kaci Kaci
Kaci Kaci Пре месец
Jeni martuar
Punta Cana
Punta Cana Пре месец
Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.
Belkisa Shehu
Belkisa Shehu Пре месец
Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.
indrit tabaku
indrit tabaku Пре месец
Mevlan je nr 1
suelina suelina
suelina suelina Пре месец
Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...
Romina Hoda
Romina Hoda Пре месец
Ky Almendi eshte shume vari borën.
Kinder the Love
Kinder the Love Пре месец
Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵
Leonard Ziberi
Leonard Ziberi Пре месец
Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave
Gresa Krasniqi
Gresa Krasniqi Пре месец
Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane
Michela Tare
Michela Tare Пре месец
Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️
Durim Morina
Durim Morina Пре месец
Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt
Arkid Kid
Arkid Kid Пре месец
From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin
Tepelena Tepelena
Tepelena Tepelena Пре месец
Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun
ela gashi
ela gashi Пре месец
do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣
Albert Coli
Albert Coli Пре месец
Shume bukur
Sport Live Stream
Sport Live Stream Пре месец
Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅
Letim Seferi
Letim Seferi Пре месец
😀
Letim Seferi
Letim Seferi Пре месец
😀
gerta hoxhaj
gerta hoxhaj Пре месец
Tea na cave trapin
Rikthehet Ledjana në program, ja vendimi i saj - Përputhen, 21 Janar 2021
13:19
TV lica: In memoriam Đorđe Balašević
48:57
RTS TV lica, kao sav normalan svet - Zvanični kanal
Приказа 123 хиљ.
Nucci - VROOM (Official Video) Prod. by Popov
2:08
Generacija Zed
Приказа 1,4 мил
Dy djem të rinj hynë në Për’puthen - Përputhen, 26 Shkurt 2021
15:35
TV lica: In memoriam Đorđe Balašević
48:57
RTS TV lica, kao sav normalan svet - Zvanični kanal
Приказа 123 хиљ.
Nucci - VROOM (Official Video) Prod. by Popov
2:08
Generacija Zed
Приказа 1,4 мил
SOE | DOSIJE
15:08
Sasvim Obična Emisija sa Stefanom Papićem
Приказа 42 хиљ.
I Shaved My Head Bald
16:19
James Charles
Приказа 8 мил
Zvezde Granda- Promo- Emisija 56
0:58
Grand Online
Приказа 42 хиљ.
Isak & Vanja: Zabava može da počne!
0:36
Meridian Sport TV
Приказа 66 хиљ.
Mortal Kombat 2021 - Official Trailer | 4K
2:54
Heavy Spoilers
Приказа 5 мил
DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1543: Odlazi cirkus (23.02.2021.)
6:19
Državni posao
Приказа 149 хиљ.
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 3. Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Приказа 4,7 мил